صداپیشگی نیکی میناژ در دنباله انیمیشن پرندگان خشمگین

نیکی میناژ، خواننده رپ، قرار است صداپیشگی شخصیتی نامشخص را در قسمت دوم انیمیشن The Angry Birds Movie (فیلم پرندگان خشمگین) بر عهده داشته باشد.

طبق گزارش سات وِرایتی، اونیکا تانیا ماراژ که طرفداران موسیقی رپ و پاپ امروزی وی را با نام نیکی میناژ می‌شناسند، بار دیگر وارد حوزهٔ سینما شده است و این مرتبه قرار است در انیمیشن The Angry Birds Movie 2 (پرندگان خشمگین 2)، صداپیشگی شخصیتی را که هنوز اطلاعاتی از آن منتشر نشده است بر عهده داشته باشد.

نیکی میناژ، خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر آمریکایی است و وی در سنت جیمز ترینیداد و توباگو به دنیا آمده و در شهر نیویورک بزرگ شده است. می‌توان گفت که نیکی میناژ بیشتر به خاطر سبک لباس پوشیدنش متمایز و شناخته شده‌ و مورد توجه نسل جدید قرار گرفته است. وی سابقهٔ نقش‌آفرینی در فیلم‌های The Other Woman (زن دیگری) نیک کاساوتس و Barbershop: The Next Cut (آرایشگاه: اصلاح بعدی) مالکوم دی. لی را در کارنامهٔ سینمایی خود دارد و در فیلم The Other Woman با بازیگرانی چون کامرون دیاز، لزلی من، کیت آپتن، نیکولای کاستر-والدو و دان جانسون همبازی بود. وی همچنین در انیمیشن محبوب Ice Age: Continental Drift (عصر یخبندان: رانش قاره‌ای) نیز صداپیشگی شخصیت استفی را بر عهده داشت.

ادامه مطلب...